| vladlove123 a întrebat:

am de facut la engleza sa facem reclama la un produs si nu stiu despre ce sa fac? Cateva idei?

Răspuns Câştigător
| akaleesh20 a răspuns:

Fa reclama la o minge, la papuci, la un tricou, la oja, la calculator, la o revista de fete. alegi ce iti place tie si ce pare mai usorwinking funda?

5 răspunsuri:
| DealerTijei a răspuns:

Fa despre un parfum/spray ceva si inventezi tu o firma gen "putenu"si spui acolo ca are un miros inconfundabil de ceva anume..si ca e cel mia smecher asa cum spun toti despre produsul lor bineinteles big grin

| Hyora a răspuns:

Telefoane,dulciuri,,televizoare locuri turistice,electrocasnice magazine,florarii,banci, macelarii, carti, jucarii, s.a

| sweetL3 a răspuns:

Ciocolata big grin bafta sa iei nota mare

| unknownn a răspuns:

"am de facut la engleza sa facem"
Ce?