| anonim_4396 a întrebat:

Am și eu o problemă la SA:MP(Pentru jucătorii care joacă SA:MP) este când vreau să deschid SA:MP-ul nici măcar în joc nu intră și îmi da direct crash, am reinstalat jocul de 2 ori și fazele cu compatibilitatea am facut-o, și tot nu merge. Ce să îi mai fac? Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
| WLMA a răspuns:

Ultima verisune e 0.3.7. Verifică dacă are versiunea asta și e instalată în același folder cu jocul original și cand a instalat samp-ul a selectat corect locul in care este instalat jocul original. Daca astea nu merg invcearca sa vezi daca merge jocul (versiunea offline).

2 răspunsuri:
| vioricavio a răspuns:

Cauta ultima versiune de sa-mp si incearca sa vezi daca merge jocul in single player nu online prima data. Daca nu merge probabil trebuie reinstalat.

| Xobe08 a răspuns:

Le-am făcut ambele soluții, și tot nu merge, în fine, aștept să imi cumpăr alt PC.