| MrWrestleMania a întrebat:

Am gta san andreas. Si merge foarte bine. Am descarcat SAMP(San andreas multi player). Deschid iconita cu fata de fata de la SAMP, imi apare lista cu Servere, dau dublu click pe unu, dau connect, imi apare cu alb si apoi Start game, options si quit game. Ii dau Start game, new game si intra. Cand se incarca imi apare ceva cu report crash sau close, cum e imaginea cu don't send.(asemanatoare) ii dau report crash si ma scoate... incerc din nou si face la fel; am reinstalat jocul, am reinstalat SAMP-ul si tot nu merge, pe oricare server. Help ajutati-ma vreau sa joc
P. S am mai avut si tot asa facea si nu stiu cum odata a mers dar nu stiu cum, please help ajutati-ma...

Răspuns Câştigător
| xBesTLifeX a răspuns:

Esti pus pe picior de egalitate cu cei care au incalcat reguli, e o pedeapsa, nu se considera util sa ti se spun ca esti pedepsit.

9 răspunsuri:
| theorizer a răspuns:

Ca jucator nou SAMP ti se acorda crdibilitate zero, la fel ca cei care au incalcat regulile si au fost nevoiti sa-si schimbe numele. Din multimea de site-uri probabil ca sunt mai putine de cinci care sa te primeasca. Daca reusesti sa intri pe vreunul trebuie sa joci un timp doar pe acel site, pana castigi ceva credibilitate.

| MrWrestleMania explică:

Ce treaba are asta cu report crash(cu eroarea)?

| MrWrestleMania explică:

Pai si cum pot sa rejoc? sa imi schimb Ip-ul sau ce? sa joc dupa alt calculator?

| xBesTLifeX a răspuns:

HostName: VITALCS: Big - Mega Event-uri in desfasurare
Address: 195.12.52.70:7777
Players: 29 / 150
Ping: 14
Mode: VCS GF V2.5.2
Language: San Andreas

| Radoi21 a răspuns:

Tias zice sa iti scoti alt gta san andreas, ca mi so intamplat si mie, si asa am facut, si apoi o merswinking fara nici o treaba!

| Ra1NbOw24 a răspuns:

HostName: || ManiacX || The GodFather Server (0.3x) ||
Address: 89.46.222.149:7777
Players: 7 / 150
Ping: 5
Mode: ManiacX *@* GF v0.2
Map: San Andreas
Este un svr nou deschis cu un gameplay minunat, te invit sa joci si nu o sa regreti!

| Zkll a răspuns:

GTA.STAR-ZONE.RO:7777
Incercati serveru asta e mod GodFather si e ruperehappy Admini de treaba, te ajuta cu orice vrei.

| laurentiu01 a răspuns:

Aceata problema o am si eu.Vezi ca te anunta ca lipsesc niste fisiere din joc.Reinstaleaza gta sa si samp

| Alyntzuu a răspuns:

Eu sunt un jucator inrait de samp si misa intanplat si mie de multe ori te-as sugera sa re instalezi gta si sampulwinking