| Cronos126 a întrebat:

Am luat si eu castile Redragon Lamia care au sunet surround 7.1 si sunt plug and play fara drivere. Eu cand le folosesc sunt stereo? Doar daca activez fuctia din windows de sunet surround va merge 7.1 surround?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Cu căștile introduse în pc cauți să activezi funcția de sunet 7.1 din setările de sunet ale windows-ului. Puneți și în taskbar acest icon ca data viitoare să ajungi direct la aceste setări pentru verificări.