| cosmin50000 a întrebat:

am nevoie de un raspuns urgent! calculatorul nu-mi citeste usb-ul de la telefonul meu Samsung galaxy pocket+ gt 5301! nu stiu ce sa fac! am instalat si driverele telefonului in pc si degeaba! vreau o modaliate bine explicata ca sa inteleg! daca nu merge nici asa macar un program sa-mi citeasca telefonul! sau citeodata la calculator cand contez cablul usb la tel imi apare mesajul: „Dispozitiv USB nerecunoscut" va rog ajutor!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cosmin50000 explică (pentru ramon2473):

Da am inteles totul! wtf fii mai explicit! da am dat depanare usb si nu merge! sunt disperat

| darrio2007 a răspuns (pentru cosmin50000):

Descarca programul Samsung Kies. il gasesti cu Google.

| cosmin50000 explică (pentru darrio2007):

S-a conectat odata telefonul iar apoi l-am scos si nu mai merge

| darrio2007 a răspuns (pentru cosmin50000):

Ce nu mai merge? Telefonul? Sau nu se mai conecteaza? La mine merge. Transfer poze, filmulete. Detalii.