| Nustiudartrebuiesapunintrebari a întrebat:

Salut TPU! Am niste casti Aqirys Sirius si mereu cand stau cu prietenii mei pe discord sau cand stau pe orice aplicatie, mi se aude muzica prin casti orice as face, am dat cat si microfonul si castile mai incet si tot se audea. Inaintea aveam niste casti Gamndias Eros M1 si n-aveam problema

3 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Nu prea ai ce face decat sa schimbi perechea de casti. Posibil sa fie o problema la driver-ul intern al castii.

| Nustiudartrebuiesapunintrebari explică (pentru CIaudiu):

Nu prea imi vine sa le schimb avand in vedere ca sunt scumpe si merg perfect, n-au nicio problema, abia de au juma de an.

| CIaudiu a răspuns (pentru Nustiudartrebuiesapunintrebari):

Atunci incearca sa vezi daca din browser intampini problema.
Https://discord.com/