| gamer690 a întrebat:

am o intrebare:Ce se intampla daca cand deschid calculatorul si suna ciudat si tare si dupa trebuie sal lovesc de cateva ori ca sa inceteze, at trebui sa-l duc la service?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Tiuie sau cum suna?

| dolceromania a răspuns:

Ventilatoarele sant stricate, nu se mai invart rotund.

| Ionute2018 a răspuns:

Frate daca țiuie ai probleme cu conponentele din interior.Si da du-te la service decat sa umblii si sa-l strici mai tare

| Adrian926a a răspuns:

Poate un ventilator atinge de un cablu, sau hdd-ul e de vina, sau cd rom-ul e de vina

| peperonies a răspuns:

Cel mai probabil e de la ventilatoare. nu e panica mare dar ar merge un curatat de praf in carcasa si sa le ungi putin cu ulei pe alea de fac urat. daca e ala de la sursa in schimb e mai nasol...