| deny2002 a întrebat:

Daca calculatorul meu bajie(scoate un zgomot ciudat si tare)ce are si ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| TakeItSlowXD a răspuns:

Mie cand imi face asa iau aspiratorul si il aspir pe dinauntru iar apoi nu mai aud niciun sunet deoarece sunetul probabil este facut de elicea din calculator iar daca nu ai curatato de ceva timp se aduna praful rezultand acel bajait. (nu sunt 100% sigura ca ai aceeasi cauza care o aveam si eu insa sper ca te-am ajutat). Daca ai reusit sa-ti rezolvi problema cu ajutorul raspunsului meu sper sa iau o fundita. puppy dog eyes

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DV a răspuns:

Poate fii virusat, du-te la un magazin specializat (Sogest:cauta pe net si gasesti)

| AssassinCreedMadasucaru a răspuns:

Nu te speria nu este o mare problema dar stiu cum so rezolvi.scoate placa aia de metal de la unitate si cu aspiratoru sau cu o pensula mai groasa curata tot prafu din ea.ca sa fi sigur ca nu mai face scoate ventilatoru si curatal si pe el bine de tot.fa asta si iti promit ca nici no sa se mai auda cand e pornit. funda?

| Madalin25 a răspuns:

Eu cred ca ventilatorul faca asa este stricat si bazaie

| curmale a răspuns:

Lasa asta am cv maii important Scrisoare scrisa in anul 2070 copiazo ca spune despre sfarsitul lumii copiazo

| barbuandrei7 a răspuns:

E din cauza prafului de la ventilator.
poti sa il scoti cu aspiratorul