| alfa12 a întrebat:

Am o intrebare descpre cum transformi un format video creat de Windows Movie Marcet in unul AVI

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Du-te aici si descarca programul format factory. E gratis si e foarte bun.
http://www.pcfreetime.com/

| alfa12 explică (pentru horia2012):

Multumesc frumos

7 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Cu placere.

| hinatakaname a răspuns:

Cred ca daca dai click pe meniul file si selectezi save as, ar trebui sa ai acolo optiunea sa-l salvezi in format.avi. Sub casuta unde trebuie sa scrii numele.

Funda?

| alfa12 explică (pentru hinatakaname):

Am incercat dar e valabil doar formatul programuli repectiv (adica Windows Movie Marker)

| hinatakaname a răspuns (pentru alfa12):

Monopolizeaza piata! Rusine! big grin
Ma bucur ca ai reusit, pana la urma. Si scuze cu nu te-am putut ajuta.winking

| alfa12 explică (pentru hinatakaname):

Nu e nimic

| alfa12 explică:

Scz pentru greseala de la intrebare "descpre" trebiua sa fi "despre"