| UltimulTemplier a întrebat:

Salut la toti hackerii!
Dilema este: Cum salvez un video in Windows Media Movie Maker?
Mi se salveaza cu un format necunoscut... Cu ce il deschid?
fundita

8 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Vezi daca se potriveste cu varianta asta:
https://www.ischool.utexas.edu/....../save.html
pentru ca mai este si windows live movie maker.

| UltimulTemplier explică (pentru horia2012):

Nu merge!

| horia2012 a răspuns (pentru UltimulTemplier):

Deschide programul si vezi ce varianta este. (meniu-about, Help, undeva scrie ce variante e). Poate e varianta 6.

| UltimulTemplier explică (pentru horia2012):

V 6.1 sa traiti!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

laughing))) trebuie sa fii hacker pentru asa ceva? pai ce movie maker ai? ce windows? eu stiu ca trebuie sa dai save movie si iti apar o gramada de rezolutii, formate si o alegi pe care vrei, cu ce il deschizi si nu merge?

| UltimulTemplier explică (pentru Th3AbSinTh3):

Nu Hackere nu merge... Si sa stii e un format cu numele MSWMM si nu imi da altceva dar mersi ca te-ai obosit sa scrii( win 7; movie maker original)

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru UltimulTemplier):

Si cu ce deschizi videoul si nu merge, ce videoplayer?