| Cerbul47 a întrebat:

am o intrebare, la un procesor i7 9700k si 16 gb ram sa imi iau un rtx 2060 6gb sau un 2060 super 8gb si daca sa imi iau super marca inno3d este buna?( cea de 6gb este gigabyte).

Răspuns Câştigător
| MagicOneT a răspuns:

RTX 2060 Super atinge performantele placii RTX 2070 (ca sa-ti faci o idee), avand in vedere perioada aceasta in care sunt destul de multe oferte, poti alege RTX 2060 Super.

INNO3D sunt un brand destul de cunoscut pe partea de implementari placi video, daca ai gasit un pret decent, poti sa comanzi linistit, sunt destule review-uri pe internet despre modelele lor.