| Barman a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare și solicit răspuns rapid. De curând am făcut un ebook in aplicația pubreader. Întrebarea mea este cum pot sa fac aceasta carte publica? Sa o poată citi oricine? Din cate am înțeles poate fi citita doar prin aplicația pubreader, dar nu stiu exact cum merge. Dacă ați mai lucrat careva in programul asta va rog mult sa-mi spuneți cum sa o scot la capăt. Cartea sta și putrezește degeaba in desktop. crying(. Dau FUNDA!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Trimiti aplicatia atasata prin e-mail sau un messenger pe o adresa accesibila de pe calculator.
Fisierul rezultat se poate posta pe un site (criptat sau necriptat) sau se poate trimite mai departe la altii.

Multi isi fac publice cartile pe site-uri cum este Scribd.