| FreakDxe a întrebat:

Salut TPU. Am o mare problema, pana ieri calculatorul meu mergea perefect iar astazi cand l-am deschis am observat ca merge foarte sacadat si este foarte greu de folosit, am incercat sa opresc toate aplicatiile care pornesc cand deschizi calculatorul si sa-i dau restart, singurul rezultat a fost ca primele 2-3 minute merge perfect iar dupa aceea incepe sa faca iar figuri. Va rog sa ma ajutati sa gasesc o solutie, dau funda!

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Poate ca are probleme cu racirea. Trebuie verificata temperatura procesorului. Poate nu sta bine radiatorul pe procesor daca are temperatura prea mare.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Reinstalare și gata! (atenție pe unde mai "bântui" pe net)