| BadBoy01 a întrebat:

Ieri imi mergea calculatorul foarte bine iar azi il deschid merge bine si dupa 1 minut merge foarte sacadat va rog ajutati-ma
Funda

7 răspunsuri:
| Lex169 a răspuns:

Poate fi un virus cam uratel sau poate ai fragmentarea mare.

| gelu1970 a răspuns:

Combo fix foloseste-l in cazul in care stii sa-l utilizezi. in caz contrar alege alte programe. de exemplu smart pc fixer remediaza multe erori.

| SasNetRomania a răspuns:

Virusi.
nu trebuie rulati o carca de antivirusi ci unu si bun. anume bitdefender free edition.

| FIORI a răspuns:

Probabil virus, ruleaza mai multi antivirusi, sau combofix-ul daca stii sa il folosesti.
Daca era o defectiune fizica mergea prost de la inceput pana la sfarsit.

| bogdan_4008 a răspuns:

Reformateaza-ti pc-ul ca ai un virus!
daca nu il reformatezi poate sa iti afecteze tot pc-ul si dupa aia numai ai ce face cu el
crede-ma, am patit-o si eu

| BadBoy01 explică:

PS:am windows 7 ultimate

| gelu1970 a răspuns (pentru BadBoy01):

Explica te rog termenul "sacadat". ce anume merge sacadat?