| Costyzzz a întrebat:

Salut, am o problema cu Minecraft-ul... de curand am instalat Win 7, inainte am avut Vista si mergea minecraft-ul perfect, ieri am instalat Win 7, si cand dau sa deschid Minecraft-ul apare alb. Se aude cand dau click dar apare alb, sau negru. Dupa am incercat sa reinstalez driverele Nvdidia, a mers, am dat un restart si iar nu a mai mers, aceeasi eroare. Am cutreierat tot internetul dar nimic. Ce pot sa ii fac? Deci cand instalez driverele Nvidia atunci pe moment merge, dupa ce dau restart iar face figuri. Sper sa ma ajutati, cel mai bun raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| Gabi001 a răspuns:

Ai instalat Java! Daca nu mai downloadeaza-l o data de pe net daca iar face figuri deschidel cu administratorul!

| TeodorL a răspuns:

Salut! Spune-mi te rog daca este laptop sau desktop si modelul lui. Prima data cand am citit intrebarea ta m-a dus cu gandul la java, insa ulterior m-am razgandit. In functie de raspunsul tau o sa iti dau o solutie.

| RetroPedro a răspuns:

SWEET! I just got a free Minecraft card code at http://minecraftcode.me/