| Anonimul3315 a întrebat:

Eu sunt Clavus2013 si azi vreau sa va intreb ceva. Eu fac videouri pe you tube( stati linistit nu fac reclama) dar am o problema. La inceput faceam videouri cu jocul avatar care mergea perfect si recent am vrut sa ma apuc de o alta serie dar nu imi merge ceva. Filmez cu fraps. Pornesc jocul. Totul merge bine pana acum. Incepe sa filmeze. Se misca bine fara probleme pana cand dintr-o data se blocheaza jocul. Nu mai merge sa fac nimic si se,, deblocheaza" dupa ce opresc filmarea si asta vreau sa va zic. Aveti vreo solutie? E foarte enervant doarece din 2 in 2 minute se intampla asta.Deci imi puteti spune de ce? Fundita! PS.Jocul merge pe java. Adica daca n-am java in pc nu merge.

2 răspunsuri:
| HardStyle00001 a răspuns:

Ai prea multe programe in PC iar el nu mai poate procesa bine to si de aceea se blocheaza... daca vrei sa nu ti se mai blocheze mai dezinstaleaza din programe sau jocuri si apoi s-ar putea sa mearga

| Anonimul3315 explică (pentru HardStyle00001):

Deabea mi-am schimbat windowsul...