| mallu a întrebat:

Salut tpu....am o problema, am un laptop Asus win 8 etc... de curand mi sa stins spunand ca pregateste un diagnostic, am asteptat in jur de 2minute dupa care spune ca 《Repairing disk errors.This might take over an hour to complete》din cate inteleg este nevoie de ceva timp pentru a se repara.Ar trebui sa ma ingrijorez, dau funda pentru cine imi poate explica ce se va intampla.

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Hard disk busit?

3 răspunsuri:
| Gabitzu246 a răspuns:

Lasal asa, daca dureaza mai mult de 2 ore, recomand sa scoti prostia, abominatia, blasfemia aia de windows care i-a dat numele,, 8'' si sa pui windows 7.

| MskDesign a răspuns (pentru Gabitzu246):

Daca e nou, poate mai pierde si licenta originala.

| mallu explică:

Windousul este original ..am asteptat orele dar fara rost:[[