| Sprike a întrebat:

Am o problema.
Am un stick (nu spun firma) de 4 GB.
Problema este ca atunci cand in bag in laptop, apare asta : "removable disk".
Am urmarit cum s-a instalat disk-ul si a aparut mesajul "ready to use".L-am mai bagat de cateva ori in laptop si dupa ce i-am dat restart dar fara succes.
Mai am alt stick mai mare care atunci cand il bag in acelasi port usb, merge.
Aveti aici o poza cum arata stick-ul care nu merge : http://imgur.com/8w0lRWN
P.S:Am incercat sa bag stick-ul si in alte porturi usb, dar fara rezultat.
Are cineva o idee?
Funda!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cred ca nu este formatat. Click dreapta pe el si da-i format. Atentie! La scoatere sa-i dai eject.

| K0sti a răspuns:

Pai daca scrie ''ready to use'', cum nu merge?