| Mihai_Ionuț_1997_XIk3 a întrebat:

am o problema cand bag cablul de internet in pc imi imi arata ca nu merge net ul dupa iar imi merge dupa iar nu dar net ul nu merge absolut deloc am incercat si cu alt cablu stie cineva daca poate sa fie placa de retea arsa dau funda!

2 răspunsuri:
| MasterOfDark2017 a răspuns:

Contacteaza providerul tau de internet foarte posibil ca problema sa fie de la portul din switchul in care esti tras sau sa ai cablul intepat pe undeva

| Laurentiu340 a răspuns:

Incearca asta dezinsteleaza driverul de net: deschizi computer clic dreapta properties si ai device manager la network adapters ai driverul de net dai clic dreapta uninstall apoi ok vezi ca mai ai o casuta NU o bifezi apoi restart iar daca face tot asa e de la provider!