| Mihai_Ionuț_1997_XIk3 a întrebat:

am si eu o problema
Cand bag cablul de internet in unitate imi imi apare X la net dupa 10 secunde imi arata ca merge iar imi Arata x si tot asa oare sa fie placa de retea arsa?

1 răspuns:
| MortalX a răspuns:

Daca era arsa nu mergea absolut deloc. Verifica daca placa este bagata in slot cum trebuie. Daca nici asa nu merge reinstaleaza driverul (daca ai primit un CD odata cu placa). Daca tot nu merge, atunci inseamna ca e o problema la furnizorul tau (de la cine platesti lunar internetul)