| Emanuel_Angel_1989 a întrebat:

Am o problema.Cand pornesc unitatea ea se aprinde dar monitorul ramane asa...Am verificat procesorul,placa video, sursa si nu e nimic ars/rup etc.Am incercat orice dar nu se aprinde monitorul. Si inca ceva, la placa video trebuie sa porneasca 2 ventilatoare in momentul deschiderii? Sau unul, deoarece mie imi porneste doar unu.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Verifica ram-ul. placa video daca are n ventilatoare toate trebuie sa porneasca.

4 răspunsuri:
| Xboss33X a răspuns:

Cumva se aud niste beepuri cand pornesti calculatorul? daca da, imi poti spune cate beepuri sunt?

| K0sti a răspuns:

Pentru cei ca tine exista service!

| Emanuel_Angel_1989 explică:

Xboss33X nu se aude niciun beep...

| Emanuel_Angel_1989 explică:

HuShEr mie mi se aprinde doar un ventilator.