| Keon a întrebat:

Am o problema:Cand vreau sa instalez un joc de pe mobogenie, scrie ca plicatia este falsa chiar daca am auzit despre ea...Am setat sa instalez aplicatii din surse necunoscute...DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Ivanciuc_Razvan_1999 a răspuns:

Hey nu mai descarca de pe mobogenie.Am descărcat si eu un joc recent de acolo mi a virusat tot telu.Un HTC desire m7.Descarca de pe aptoide, android mobile zone sau 4 shared.Sunt mai bune.

3 răspunsuri:
| OneCs a răspuns:

Ai loato pe aceia de pe saitul oficial, sau ai loato de pe magazin play?

| dragosbogdan001 a răspuns:

E plin de virusi mobogenie, am auzit si eu de el.
Dar nu din cauza asta nu iti merge tie, probabil ca e un fisier care telefonul tau nu il recunoaste. Depinde de sistemul de operare al telefonului si de fisier.

| Keon explică:

Inainte imi mergea de pe mobogenie, insa a doua oar cred ca am luat mobogenie virusat ca tot imi apareau reclame..Merci de ajutor, voi incerca si alte aplicatii.