| sebypetrescu921 a întrebat:

Am o problema cu bluetooth la laptop.Deci dupa ce trimit o imagine/melodie din calculator pe telefon,a doua oara nu mai merge, Dar daca restartez telefonul si calculatorul merge iar pentru o singura data...Stie cineva cum pot sa rezolv?
Dau Funda si Vot

Răspuns Câştigător
| SonOfMississippi a răspuns:

Verifica driverul de Bluetooth! Intra in START, scrie Device Manager si localizeaza din lista driverul de Bluetooth, ii dai update sau reinstall. Ar trebui sa se updateze corect si sa nu mai ai probleme. Succes!