| Franci_3456 a întrebat:

Am si eu o problema... deci nu-mi merge bluetooth-ul de la calculator, adica merge sa il instalez si sa trimit de exemplu poze de pe telefon pe calculator dar de exemplu sa trimit o melodie de pe calculator pe telefon nu merge

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe optiuni de verificat
-mergi in proprietati, la panoul de control si verifica daca ai bifat "turn discovery on" si "allow bluetooth device to connect to this computer"
- apoi treci la COM ports si faci click pe "add"- trebuie sa ai incomig port si outgoing port.
Mai vezi pe la telefon ceva setari, nu mai stiu altelehappy