| roxy94 a întrebat:

Am si eu o problema... deci nu-mi merge bluetooth-ul de la calculator, adica merge sa il instalez si sa trimit de exemplu poze de pe telefon pe calculator dar de exemplu sa trimit o melodie de pe calculator pe telefon nu mergestraight face :-

14 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Probabil nu ai memorie suficienta in telefon! Alta solutie nu vad :d

| Bacemi a răspuns:

E posibil sa trebuiasca sa il activezi, sa umbli la drivere. Daca nu e vorba de asta se poate sa fie si ceva de la windows.

| ExpertHost a răspuns:

Ai spatiu suficient in memoria telefonului? Ce eroare iti da? Ai adaugat PC in lista de "device-uri" din telefon, ca fiind "safe"?

| unicka a răspuns:

Poti adauga un card de memorie sau poti lua muzica gratis de pe net care ocupa mai putin spatiu. waptrick.com, mobango.com. verifica daca are acolo melodia care o cauti si o poti descarca pe pc si pe urma o transferi in telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. si eu am la fel probmea dai acolo la search devices si imi zice windows ...nu mai situ cum ce trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am o problema. ma puteti ajuta plz? mi-am luat un bluetooth pentru pclam bagat simi zicea ca are o problema. dc nu merge?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu cum sa trimit din pc in telefon?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si eu am o problema cu bluetooth-ul de la tel... pot sa trimit poze muzica orice. Dar cand cand imi trimite cineva primesc si imi zice continut nerecunoscut.:@imi puteti spune ce are? Please!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alegi ce melodie vrei. dai clik dreapta pe ea dai trimitere selectezi prin bluetooth.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu am bluetooth la pc dar merge sa transfer numai muzica sau poze din telefon in pc dar din pc in telefon numergethinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nu-mi merge bluetooth-ul de pe telefon nu ma lasa sa trimit nimic dar sa primesc de la altii ma lasa, ce trebuie sa fac ca sa imi mearga bluetooth-ul pe telefon?

Si am un bluetooth class1 cu usb care se baga in unitate cate odata merge cate odata de explemplu am incercat acum sa-mi trimit o poza si nu ma lasa, va rog din suflet ajutati-ma mai ales cu bluetooth-ul de la telefon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dai la bluetooth trebuie sa fie "send file" si incerci acolo.altceva nu imi explic ce poate avea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! am si eu un Orange boston...sunt multumita d el dar am o problema cu bluetooth-ul! nu ma lasa nici sa trimit, nici sa primesc mel sau poze, absolut nimic. nu stiu ce sa fc. ajutati-ma va rogcrying:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba fratilor la mine scrie invalid operationwinkingwinking asah ca la mine e mai grav inainte mergea dah acum nu stiu ce are voiam si yoh sa am mr saxobeat pls stie careva cum sa-l faca ca la dezinstalat de5 ori si l-am insalat inapoi pls stie careva?