| Hirtopeanu_Ady_1999 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. Cand il deschis imi apare imaginea neagra si o eroare cu c:\windows\run.vbs, si nu pot accesa nimic? Ce as putea face in aceasta priviinta?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Reinstalare de windows

| Hirtopeanu_Ady_1999 explică:

Gelu, iti multumesc pentru raspuns. Chiar nu stiam ce sa fac si nu voiam sa reinstalez windows-ul ca aveam niste programe importante pe C, care nu le gasesti. Mz mult.

| gelu1970 a răspuns (pentru Hirtopeanu_Ady_1999):

Inteleg ca s-a rezolvat problema ta. de aceea suntem aici ca sa ne ajutam.