| clau1 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul meu.Il pornesc si se aude un sunet,,crescator" ca si cum ar porni…si de o data,,tranc" se ude un,, carait" si PC-ul nu se mai incarca. Ajutati-ma va rog!

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Inregistreaza su filmeza s vedem exact

| K0sti a răspuns:

Ce sa-ti facem noi! E asa greu sa vezi de unde-ti vine caraitul? Schimba hardul!

| untu a răspuns:

Du-l la service-ul autorizat! De ce mai stai?

| ionutyoyo a răspuns:

Salut,cel mai probabil e de la cooler, incearca sa cureti unitatea/leptopul de praf, sau fa ce zice asta si n-o sa mai faca asa
http://servicepctimisoara.blogspot.ro/......de-la.html

| alexandrualind a răspuns:

Si eu am avut problema asta si s-a stricat ceva verde(nu stiu cum se numeste). Daca esti copil intreaba-ti parintii.