| Neymar1999 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul nu stiu ce are merge greu pe jocuri nici pe cs nu merge bine se misca greu de la cerinte nu e. La fifa 07 daca nu apas nici o tasta merge bine jocul nu se blocheaza cand apas pe o tasta sageata stanga sau daca misc de mouse se misca greu aceeasi problema la toate jocurile.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ca este timpul sa faci o caratenie generala prin calculatorul tau.

| Neymar1999 explică (pentru neutrino):

Am facut si degeaba

| Neymar1999 explică:

Nu e de la spatiu am avut 07 pe un pc mai praf decat asta si mergea perfect si online mergea nu aveam lag nimic.