| anonim_4396 a întrebat:

Am din nou o problema cu mouse-ul meu.Cand apas butonul windows (ala de langa alt) si ies don joc cate odata mi se blocheaza sageata aia de la mouse sus in stanga si nu mai pot sa-l misc. Apas click de o gramada de ori si nu merge si trebuie sa-i dau restart.Ce sa-i fac sa nu mai ramana blocat?
Dau FUNDOI.

Răspuns Câştigător
| UnicornulFericit a răspuns:

Cum a zis BodyVw... poți încerca cu Ctrl+Alt+Del sau dacă vrei să meragă singur, înainte de a intra în joc deschide un folder sau My Computer și lasă-l deschis.
Când vrei să ieși din joc nu mai folosi Windows ci apasă Alt+Tab.
Asta va merge sigur happy
Sper că te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Anonymous744 a răspuns:

Nu poti face altceva sad
Si eu am aceeasi problema cand joc Amnesia TDD.
Poti incerca CTRL+Alt+Delete
poate tie iti merge >

| anonim_4396 explică (pentru Anonymous744):

Incerc control+alt+delete doar asa pot sa-i dau restart crying