| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu tableta mea Wink One wi-fi 7.Problema este ca am aproape 2 GB memorie liber pe card SD si vreo 700 mb memorie interna dar cand vreau sa descarc ceva imi scrie ca memoria este insuficienta.Am setat ca orice decarc sa fie decarcat pe cardul de memorie deoarece am mai mult spatiu si totusi degeaba.Care este problema? cum o pot rezolva? Dau funda pentru cine ma ajuta.

1 răspuns:
| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Elibereaza spatiu pe memoria interna. + chiar daca ai pus pe sd card, unele aplicati sunt doar pentru mem interna, dar se pot muta daca ai root