| Catalin_Ene_1995 a întrebat:

am o problema cu Youtube, recent am reinstalat un nou browser opera, dupa instalarea acestui browser Youtube arata astfel : http://imgur.com/a/tU3Rl Si nu stiu cum sa il rezolv ajutati-ma cat mai rapid daca se poate!

Răspuns Câştigător
| Silent3025 a răspuns:

Setari>Confidetialitate si securitate>Cookie-uri> apesi pe butonul "Toate cookie-urile si datele siteurilor web" > sus la "cauta cookie" scrii "Youtube" apoi apesi "Sterge tot ce-i vizibil". Intri din nou pe Youtube te loghezi si cam atat. Daca face la fel inseamna ca undeva e problema cu viteza la net si nu incarca pagina integral.