| DarkLegend a întrebat:

Am o problema grava, eu mi-am pierdut un mail ce aveam cumparat pe el jocuri de 100 de euro. El de la un moment dat mi-a cerut numarul de telefon care l-am adaugat cand mi-am creeat contul iar eu mi-am pierdut cartela acelui numar de telefon. Cine imi spune ce sa fac ii dau funda!

1 răspuns:
| oprescudorin11 a răspuns:

Poti cauta la 'Sent' (adica ce mesaje ai trimis)daca iti amintesti userul sau sa ceri desfasuratorul de la firma la care ai avut sau ai acel numar de telefon.