| alexandru5678 a întrebat:

Am o problema: Inainte cand jucam jocuri gen CS:Go, minecraft ele imi mergeau pe placa dedicata dar acum vad ca au scazut fps-urilie deci cred ca sunt pe placa integrata! La minecraft am rezolvat! Dar la cs go nu stiu ce sa fac! Ar trebuii sa desactivez placa integrata din bios! Daca da imi puteti spune unde trebuie sa dau in bios pentru a o desactiva! Multumesc!

1 răspuns:
| Robert2090 a răspuns:

Poti sa o dezactivezi direct din device manager > Display adapters > Selectezi placa video integrata > Click Dreapta > Disable!