| shevchenko a întrebat:

Am o problema la pc mi se blocheaza se face ecranul albustru si imi da eroare 0x0000007A kernel data inpage error, 0x000000A0 internal power error si 0x000000F4, de obicei primele doua imi apar, in ultimul timp imi apar aceste erori cam des. Imi puteti spune si mie cum sa le rezolv? Multumesc.

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Reinstaleaza sistemul de operare.

| Danysan a răspuns:

Poti verifica si Ramii inainte de a face orice alta miscare.

| Gabi05 a răspuns:

Nu reinstala niciun sistem de operare pentru ca nu asta e cauza.
Mai bine posteaza aici
mygarage.ro-pc mechanics

Baietii de acolo te vor ajuta mai mult decat cei de aici.

Ecran albastru adica BSOD.
Explica problema acolo si spune-le ca primesti blue screen cu acele errori