| anonim997 a întrebat:

am o problema legata de facebook. nu stiu ce am facut sau daca am facut ceva dar nu imi mai apare pe perete data nasteri, unde locuiesc, locul de munca ..Stiti voi 'informatiile generale ce le gasesti la oricine pe pagina ' care e buba si cum pot sa adaug inapoi?!

4 răspunsuri:
| CrissuMv a răspuns:

Nu stiu, si eu am patit la fel, astept pana maine big grin Funda?

| K0sti a răspuns:

Si de ce ar trebui sa apara? Sunt informatii confidentiale! Trebuie sa te stie lumea sa te arate cu degetul pe strada?

| anonim997 explică (pentru K0sti):

Sunt informatii generale.

| K0sti a răspuns (pentru anonim997):

Aia credeti voi in mintea voastra!