| slayz0r a întrebat:

am si eu o problema cu facebook-ul si anume:
Azi am facut o poza cu un prieten si el a adaugat-o.m-a etichetat si pe mine dar problema este ca nu apare si la mine pe perete apare doar la el desi daca dau la fotografii la mine este pusa acolo dar pe perete nu.Este prima data cand mi se intampla..stiti cumva de ce va rog.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știu la ce te referi, însă nu întotdeauna etichetările se 'lipesc' de peretele tău. De multe ori, o imagine poate fi prezentă în ambele locuri (perete + cronologie), iar alteori o găsești doar în cronologie.
Dacă ți-ar fi menționat numele la "editarea" imaginii, atunci ar fi apărut NUMAI pe perete, dar nu și în cronologie la "Fotografii cu tine".
De ce nu vrei să o distribui? Iar atunci va apărea automat, unde vrei tu...
Iar, cine dă click pe imagine, va observa cu ușurință, că ești etichetat(ă) în imagine. happy