| RoGaming a întrebat:

Am o problema legata de telefonul mobil. Eu am avut pana acum o saptamana un Nexus 4 care s-a stricat(s-a ars placa de baza si implicit am pierdut toate datele). Acum, eu aveam activat backup-ul pe google drive, inca unul pe cm backup, iar pozele erau pegoogle photos. Intrebarea este : cum pot sa recuperez aceste date de pe g drive si cm backup daca nu am un telefon cu android? Eu am un iPhone momentan si as vrea sa-l folosesc. Cel mai mare inconvenient este ca nu pot folosi whatsapp si sa imi importez conversatiile pe el. As vrea un raspuns complet la toate aceste probleme happy Va multumesc!

1 răspuns:
| Marilenaalexandra a răspuns:

Pai,intri pe un calculator, scriu pe google "google pfoto" te loghezi și ar trebui sa îți de-a pozele, și în legătură cu wapp, îl poți descărca de pe google ...cred...