| Arh123 a întrebat:

Salut! Am o intrebare legata de WhatsApp, am spart displayul la telefon android si fara sa imi dau seama m-am conectat pe whatsapp pe noul telefon pana il repara pe cel stricat… problema e ca in conversatiile pe care le aveam pe respectivul telefon erau niste date importante… intrebarea mea e daca ma voi conecta din nou pe whatsapp pe vechiul telefon, asta dupa ce il repara, o sa mai am conversatiile respective sau aliluia? Mentionez ca nu era activat backupul.

Răspuns Câştigător
| healerdx7 a răspuns:

Pe telefonul vechi inca ai conversatiile respective. Ba chiar poti sa le copiezi pe un laptop si de pe laptop in telefonul nou si voila, le ai si pe telefonul nou.

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Daca nu era...din păcate nu ai ce face.Din moment ce te-ai conectat la celălalt telefon, nu mai poți recupera conversațiile.

| DeMicUnC?l?tor a răspuns:

Dacă-i pui display iar memoria n-a fost afectată. 99.9% Ar trebuii să funcționeze ca unul nou

| nevermind1234 a răspuns:

Fără backup nu prea sunt șanse sa le recuperezi pe un alt dispozitiv. Dar daca repari telefonul vechi ar trebui să-ți rămână acolo absolut totul.