| Razvan6666 a întrebat:

am o problema, nu mai stiu contul de google play, a trebuit sa dau resetare la telefon deoarece aveam in telefon un virus mlalwere, si fara contul de google play nu mi pot recupera contul de clash royale, vreo metoda.Dau Fundaa!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aminteste ti parola pe care ai folosit o cand ti ai facut contul, alta metoda ar fi resoftarea telefonului daca il tot zapacesti cu resetarea il blochezi de tot.

| Razvan6666 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai eu am telefonul de 7/8 luni si acum e prima data când ii dau resetare.

| Razvan6666 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si daca as știi parola, cum aflu emailul pe care l am pus?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Razvan6666):

De unde sa stiu eu? Tu stii adresa ta de email sau nu?