| AleDia a întrebat:

Am o tigara electronica e-ciggarette health, si atunci cand trag din ea nu iese fum, putin se aprinde lumina. ce sa fac ca sa mearga din nou. Funda

8 răspunsuri:
| iamSeBy a răspuns:

Poate nu mai are baterie thinking

| AleDia explică (pentru iamSeBy):

Si bateria unde se afla?

| iamSeBy a răspuns (pentru AleDia):

Undeva in ea, dar normal ar trebui sa ai si un incarcator la ea, usb parca thinking laughing

| AleDia explică (pentru iamSeBy):

Pai il pun la incarcat si se aprinde lumina atunci. dar cand trag din ea nu iese fum

| Electronica_Tigara_1988 a răspuns:

Tigara electronica ehealth este cea mai proasta tigara electronica de pe piata. Nu cred ca mai ai ce sa faci cu ea...

| AleDia explică (pentru Electronica_Tigara_1988):

Eu as vrea o tigara electrica dar nm banii necesari pentru a cumpara sad

| Electronica_Tigara_1988 a răspuns (pentru AleDia):

Exista si tigari electronice mai ieftine care sunt ok si care iti dau un gust bun. Ca de exemplu: http://www.tigaraelectronica-nr1.ro/tigara-electronica-evod.html.

| SethMC a răspuns:

Uite, tigare electronica am si eu, dar cum a zis si tipul/ tipa de mai sus aia care o ai tu este cam proasta. Momentan uite un exemplu de ceva ieftin si bun, cam la fel cum am si eu. daca mai vrei si alte sfaturi imi lasi PM si iti zic :P http://www.vapers-one.ro/......intiu.html