| Codita_Alex_1988 a întrebat:

Am pus de curand un film pe stick,si apoi am bagat stickul in TV, (am un LG, nu e smart tv) se vede bine, se aude bine, dar ruleaza pana la minutul 20 apoi se opreste de parca filmul ar dura doar atat, tinand cont de faptul ca filmul are 140 de minute. Apoi am crezut ca nu s-a descarcat bine filmul. Am luat stickul apoi l-am bagat in laptop dar mergea pana la capat filmul. Care crdeti ca e problema la TV sau la ce?

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Inseamna ca Tv ul are ceva. Poti sa-i dai revenire la setarile din fabrica?