| anonim_4396 a întrebat:

Funda! Ajutor.Va rog mult.Am un stick de 8GB si cand vreau sa ma uit la un film pe smart TV-ul meu,pun filmul si fara nici o problema. Apoi, tot cu stickul acesta vreau sa ma uit de pe un dvd player cu un tv simplu si imi arata eroarea FTA.Dar cu alt stick(2gb) merge filmul tot pe dvd player, si pe smart tvAm incercat sa il formatez dar tot aceasta eroare imi apare.Va rog mult, funda+vot pentru raspuns bun

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Vezi ce tip de format are cel de 2gb si formatezi si cel de 8gb in acelasi format.