| epicquestion a întrebat:

Am si eu nevoie de un program free cu ajutorul caruia sa pot face un clip video, nimic complicat doar sa pot pune cateva imagini, ceva scris si o melodie!(precizez ca doresc sa il pun pe Youtube sa poata fi vazut si de alte persoana)

3 răspunsuri:
| Victor1996 a răspuns:

Pai depinde daca pe telefon sau laptop/pc, daca e pe telefon eu folosesc vivavideo, nu e cel mai actualizat dar isi face treaba bine, pentru laptop/pc. nu stiu. Funda?

| epicquestion explică (pentru Victor1996):

Imi trebuie pentru calculator

| Packer19 a răspuns:

Pentru incepatori ti-as recomanda movie maker sau filmora... dupa aia te bagi in chestii complicate si incep programele de editare