| RazvanDenis a întrebat:

am si eu o intreare.Am un mouse wireless A+ k2 care se aprinde pentru 10 secunde si se stinge.Este nou, nu l-am folosit decat o dat. Dupa ce am stins pc si l-am aprins a doua zi nu a mai mers

2 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Ori e din cauza adaptorului sau a bateriilor. Incearca cu alte baterii si muta adaptorul pe alt port USB.

| RazvanDenis explică (pentru 4ndr33y):

Am schimbat si bateriile, am mutat si portul usb...dar cred ca stikul nu are nimic, pentru ca tastatura merge