| Swiftt a întrebat:

Am un mouse Wireless (fara fir) care nu merge. A mers si cand am stins PC si l-am aprins iar nu a mers. Am cumparat baterii noi dar tot nu merge. E nou mouse-ul. Ce problema ar fi?

9 răspunsuri:
| Negative a răspuns:

Pai,mouse-ul nu a venit cu un CD pentru driver? Normal asa ar trebui, cauta CD-ul, instaleaza driverele si spune-mi daca mergehappy.

| Swiftt explică (pentru Negative):

Nu am primit nici un CD! Am primit un stick bagat in el. L-am bagat in laptop si a mers. Am stins laptopul si urmatoarea zi l-am aprins si nu a mai mers. Am cumparat baterii noi si tot nu merge.

| Helăăăăăuu a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Daca ai mouse wireless ti-a dat si vun stick-ulet asemanator celui din imagine. Al meu e mai mic cu mult decat asta. Trebuie sa-l bagi in unitate si apoi cred ca merge.;) Incearca, daca nu e asta problema, sorry. Oricum, funda daca este.;)

| Swiftt explică (pentru Helăăăăăuu):

Nu intelegi. Am bagat stickul in laptop si a mers. Nu am avut treaba doar acum. Am stins laptopul si urmatoarea zi l-am aprins si nu mai merge. Am verificat bateriile, le-am schimbat si tot nu merge. Nu stiu care ar fi problema

| MisterToast a răspuns:

Mouse-ul tău e un troll veritabil.

| Swiftt explică:

Nu mai am nevoie de ajutor. Am gasit problema. Nu au fost bine bagate bateriile. Hahahaha.

| BdgHtp_Ady_1997 a răspuns:

Sal am si eu mouse din asta da nu stiu dc nu mai merge de la un timp bag stiku ala aprind mouse da si tot nu merge ce pot sa-i fac uite asta este mouse.http://www.google.com/......tp?/imgres

| BdgHtp_Ady_1997 a răspuns:

http://www.google.com/......tp?/imgres

am si eu mouse asta si nu merge cand bag stiku se aprinde da nu merge