| Kaba_Adrian_1997_vzsh a întrebat:

am si eu o intrebare: de ceva timp tot incerc sa caut sunetele calculatorului (ex. cand deschizi/cand inchizi, cand scoti sau bagi un cablu USB se aude ceva sunete) eu as vrea sa le inlocuiesc cumva, dar nu stiu exact unde sunt sunetele, cred ca prin system32 sau ceva de genu'... ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| gogυ a răspuns:

Esti aproape, cauta dupa folderul Media in Windows, tot acolo unde-i si system32.

2 răspunsuri:
| Kaba_Adrian_1997_vzsh explică (pentru gogυ):

Pana la urma le-am gasit in C:\WINDOWS\Media.
Multumesc totusi, ai funda! happy

| ReusxD a răspuns:

Se gasesc in folderul de pe Media in Windows, tot acolo e si systemul32