| sammyr a întrebat:

pun aceasta intrebare doar cunoscatorilor de BEATBOX. Eu fac cam de 1 an si stiu cam toate sunetele de la tutorialele lu FatTony. Am cateva intrebari si probleme si acestea ar fi: cand incerc sa fac dubstep ma cam jeneaza pe gat cred ca nu il fac cum trebuie si daca se poate as vrea sa ma inv niste beaturi mai misto [wind si water technique le stiu] si mai rapide... Sper sa ma ajutati cu niste tutoriale

2 răspunsuri:
| odiseu a răspuns:

Bea zeama de muraturi si lapte sa nu-ti mai iriti corzile vocale. Trebuie sa le bei simultan in cantitati cat mai mari.

| sammyr explică (pentru odiseu):

Lapte beau cam 3-4 cani pe zi big grin