| Toncea_Dorinel-Ionut_1991 a întrebat:

Am si eu o intrebare, fe cate ori instalez orice joc pe telefon si incerc sa o deschid imi scrie ca sistemul nu este compatibil cu aplicatia. Dupa ce ii dau restart la telefom jocul functioneaza. Problema ee ca de fiecare data cand instalez ceva trebui sa fac asta. Un raspuns sau o solutie daca se poate! Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Anchelor a răspuns:

Probabil ca ai un Android mai vechi (4.3; 4,2) Si nu este compatibila aplicatia, dar nu stiam ca daca dai restart merge xD

| Toncea_Dorinel-Ionut_1991 explică (pentru Anchelor):

Mersii de raspuns, dar asta patesc de la ultimul update am Android 6.0