| Kardon2000 a întrebat:

Am si eu o intrebare, orice poza mi-as pune-o pe ecran la laptop mi-o da pixelata, am pus si o poza cat am rezolutia la ecran 1400x900, am windows 10, dau funda! Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Probabil nu ai driverele video instalate. Iconitele se vad tot pixelate? Incearca si o poza cu rezolutie mai mare decat cea care o ai tu.

1 răspuns:
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

Încearcă o poza cu rezoluția, mai mare sau mai mica.Pe unele rezoluție imaginile nu se văd tocmai ok.