| StefanMadalin02 a întrebat:

am si eu o problemă, am un fișier/folder copiat de pe un cd, nu retin exact dimensiunea si vreau sa il trimit unui amic din alt judet, cum pot proceda?

9 răspunsuri:
| GanduriDeCafea a răspuns:

O solutie ar fi sa il incarci in cloud (dropbox/google drive) si sa ii dai share la folder-ul respectiv.

| marcela290 a răspuns:

Yahoo mail

| StefanMadalin02 explică (pentru GanduriDeCafea):

Îmi poti oferi un link sa vad un videoclip ceva, te rog? Sau să-mi oferi cateva informații?

| PainTech a răspuns:

Încarci fișierul in cloud ( Mediafire/Dropbox/Google drive), si trimiți acelui prieten link de descărcare pe messenger. Aceasta ar fi cea mai simpla metoda pentru fișierele de dimensiuni mari sau medii.

| GanduriDeCafea a răspuns:

Pentru share google drive :
https://youtu.be/NrknRUCMN6w

Pentru upload google drive:
https://youtu.be/cvgktQaJV-A

| StefanMadalin02 explică (pentru GanduriDeCafea):

Mulțumesc frumos

| NCristian a răspuns:

Prin whatsapp. Ar trebui să meargă. Vezi dacă-l poţi face PDF, atunci sigur merge. Baftă!

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru NCristian):

Oare cum ar putea sa faca un folder pdf?

| NCristian a răspuns (pentru suntserios):

Greșeala mea, nu știu de ce mă gândeam la un document...